Licencování Microsoft 365

Podniky a korporace

Microsoft 365 Enterprise

S Microsoftem, který je špičkou mezi řešeními pro cloudovou produktivitu, můžete svůj podnik posunout na ještě vyšší úroveň. Objevte výhody integrované cloudové platformy, která nabízí špičkové aplikace pro podporu produktivity, jako jsou Microsoft Teams, Word, Excel a PowerPoint, společně s inteligentními cloudovými službami a prvotřídním zabezpečením.

Prostor pro kreativitu
Nástroje, využívající umělou inteligenci, které podpoří kreativitu a inovace.

Pro práci v týmu
Nadchněte ostatní pro lepší možnosti spolupráce a produktivity.

Integrace pro zjednodušení
Snadnější přijetí a správa technologií vede k větší flexibilitě a nižším nákladům.

Inteligentní zabezpečení
Inteligentní zabezpečení a ochrana aktiv společnosti, která nebude bránit produktivitě.

Po odeslání nezávazné objednávky Vás bude náš specialista kontaktovat a připravíme Vám nabídku na míru.

Uvedené ceny jsou pouze orientační.

Microsoft 365 E3

již od
31,69
869 CZK / měsíčně

Získejte pro svůj podnik špičkové aplikace na podporu produktivity v kombinaci s klíčovými funkcemi zabezpečení a dodržování předpisů.

Microsoft 365 E5

již od
53,89
1 469 CZK / měsíčně

Získejte pro svůj podnik špičkové kancelářské aplikace na podporu produktivity v kombinaci s pokročilými funkcemi pro zabezpečení, dodržování předpisů, analýzu dat a hlasové služby.

Microsoft 365 Apps

Realizujte své nejlepší nápady, zvládejte všechny úkoly a buďte ve spojení, i když jste na cestách.

PowerPoint, Word, Excel, OneNote, Publisher (PC), Access (PC)

E-mail a kalendář

E-mail, kalendář i kontakty podnikové úrovně mátě na jednom místě, takže můžete být stále ve spojení, mít o všem přehled a mít pod kontrolou svůj čas.

Outlook, Exchange, Booking

Schůzky a hlasové hovory

Můžete pořádat efektivní schůzky – máte k dispozici sofistikované funkce pro hovory a centrum pro schůzky, chat, obsah a volání.

Teams

Částečně zahrnuto

Sociální sítě a intranet

Propojte a zapojte do dění všechny členy vaší organizace pomocí inteligentního a mobilního intranetu a podnikových sociálních sítí.

SharePoint, Yammer

Soubory a obsah

Zajistěte si přístup k souborům z libovolného zařízení a kdykoli. Využívejte inteligentní video a vytvářejte vizuálně atraktivní obsah v řádu minut.

OneDrive, Stram, Sway, Lists

Řízení práce

Efektivně rozdělujte práci mezi jednotlivce, týmy a organizace. Vytvářejte a automatizujte firemní procesy.

Planner, Power Apps, Power Automate, Power Virtual Agents, To Do

Pokročilé analýzy

Pracujte efektivněji díky osobním a firemním přehledům produktivity. Dělejte rychlá a informovaná rozhodnutí s pomocí pokročilých analytických funkcí.

MyAnalytics, Power BI Pro

Částečně zahrnuto

Správa zařízení a aplikací

Pomozte uživatelům dosahovat vždy vysoké produktivity, ať se ocitnou kdekoliv, a zároveň mějte podniková data stále zabezpečena. Řešení, která nabízí flexibilní správu a spolehlivé zabezpečení, vám umožní chránit uživatele a data na všech mobilních zařízeních.

Správa identit a přístupu

Bezpečné propojení uživatelů, zařízení, aplikací a dat. Zvyšte si zabezpečení i produktivitu pomocí sjednoceného, uceleného řešení pro správu identit, se kterým získáte flexibilitu a kontrolu nad vlastním prostředím.

Částečně zahrnuto

Ochrana před hrozbami

Odhalujte a vyšetřujte pokročilé hrozby, ohrožené uživatelské identity a škodlivou aktivitu napříč místním i cloudovým prostředím. Chraňte svou organizaci pomocí adaptivních, integrovaných inteligentních funkcí.

Částečně zahrnuto

Ochrana informací

Chraňte svá citlivá data, ať jsou kdekoli, i když jsou jejich uživatelé na cestách a sdílí je. Nasaďte komplexní a integrované řešení pro ochranu informací, které přináší přehled a kontrolu nad tím, jak se soubory používají.

Částečně zahrnuto

Správa zabezpečení

Získejte kontrolu nad cloudovými aplikacemi a službami, vytvářejte přehledy založené na sofistikovaných analýzách a rozhodujte o tom, jak se vaše data přenášejí, abyste mohli reagovat na kybernetické hrozby a bojovat proti nim.

Vylepšené nástroje pro dodržování předpisů

Vyhodnocujte riziko z hlediska dodržování předpisů prostřednictvím zjednodušených evaluačních nástrojů. Reagujte na žádosti s využitím inteligentních nástrojů a chraňte data v různých zařízeních, aplikacích a cloudech.

-

Poradíme Vám

Nenašli jste odpověď na vaše dotazy? Potřebujete více informací?
Náš specialista licencování Microsoft 365 vám pomůže
a poradí s výběrem toho pravého plánu.

Kamil Noha

Sales specialistNAHORU