Licencování Microsoft 365

Licencování Microsoft 365

Co je Microsoft 365

Microsoft 365 je předplacená cloudová služba, která nabízí ty nejlepší nástroje pro dnešní styl práce. Obsahuje nejlepší kancelářské aplikace ve své třídě, špičkové zabezpečení a nástroje pro bezpečné sdílení. Ve spojení s výkonnými cloudovými službami jako OneDrive a Microsoft Teams umožňuje všem uživatelům vytvářet dokumenty a sdílet je odkudkoli a na libovolném zařízení. Týmová práce nikdy nebyla snadnější!

Dostupné varianty

Microsoft 365 nabízí širokou škálu variantních plánů. Vybírat můžete od těch základních pro menší firmy, až po ty nejobsáhlejší plány, splňující nejnáročnější požadavky velkých korporací. Jednotlivé plány v daných kategoriích nabízí různé možnosti týmové spolupráce a úrovně zabezpečení. Známé aplikace Office jsou samozřejmostí. Naši specialisté vám také rádi sestaví řešení na míru.

Uložiště OneDrive

V rámci Microsoft 365 získáte prostor na cloudovém uložišti OneDrive. Díky kapacitě 1TB můžete ukládat nepřeberné množství dokumentů, fotek, hudby nebo videí, a to ze všech možných zařízení. Vaše soubory můžete jednoduše sdílet nebo k nim přistupovat odkudkoliv.

Microsoft 365 na všech zařízeních

Microsoft 365 aplikace si pohodlně nainstalujete nejen ve vašem počítači, ale stejně tak na tabletu nebo v chytrém telefonu. Office 365 plně podporuje platformu Windows, macOS, iOS, stejně tak i Android. Svou práci začnete na tabletu, pokračovat můžete v chytrém telefonu a vše pohodlně dokončit na PC. Vše je dokonale propojeno.

Známé aplikace

Microsoft 365 nabízí plné verze známých aplikací, jako jsou Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook, které nainstalujete na různá zařízení. Díky Microsoft 365 navíc máte vždy upgrade na novou verzi již v ceně.

Microsoft Copilot

Nastartujte novou éru efektivní práce díky AI Microsoft Copilot. Zjednodušte si práci a ušetřete hromadu času. Používat můžete integrované funkce v jednotlivých nástrojích, ale také vše pohodlně řídit přímo z aplikace Copilot

Poradíme Vám

Nenašli jste odpověď na vaše dotazy? Potřebujete více informací?
Náš specialista licencování Microsoft 365 vám pomůže
a poradí s výběrem toho pravého plánu.

Kamil Noha

Sales specialistNAHORU