XEVOS slaví 15 let na trhu 

XEVOS slaví 15 let na trhu.

Společnost XEVOS Solutions s.r.o. byla do Obchodního rejstříku zapsána před 15 lety, v roce 2008. Za tu dobu značně vyrostla a patří dnes mezi stabilní a úspěšné české firmy v oblasti IT a technologií. 

Hlavní mise, pomáhat organizacím i jednotlivcům zvyšovat efektivitu a bezpečnost jejich podnikání, se od počátku nezměnila.  

Vedle služeb, jako je systémová integrace, servis a podpora, serverová a síťová řešení či vývoj softwaru se postupně rozšířily a prohloubily další činnosti zahrnující cloudová řešení nebo pomoc s projekty v oblasti digitalizace podnikání. Hlavním centrem pozornosti při všech aktivitách je digitalizace a kybernetická bezpečnost, kterou považujeme v dnešní době za extrémně důležitou pro každého podnikatele i orgán veřejné správy. 

Úspěchy a odpovědnost 

XEVOS se za 15 let existence stal předním partnerem značek jako je Microsoft (v roce 2021 jsme dosáhli na úroveň Microsoft Gold Partner), HP, Fujitsu a další. „Děkujeme našim partnerům, že se i s jejich pomocí můžeme rozvíjet a poskytovat našim zákazníkům ty nejlepší služby,” uvádí CEO společnosti XEVOS Adam Koudela.  

Opakovaně bodujeme v žebříčku nejrychleji rostoucích technologických firem Deloitte Technology Fast 50 CE a jsme držiteli certifikátů ISO 9001 (Systém managementu jakosti) a ISO/IEC 27001 (Systém managementu bezpečnosti informací). 

Snažíme se být také společensky odpovědnou firmou. Naši zaměstnanci opakovaně darují krev, realizujeme stáže pro studenty informatiky a po tornádu v roce 2021 jsme obcím nabídli bezplatný systém SMS varování před živelnými událostmi. Intenzivně se věnujeme edukaci v oblasti kybernetické bezpečnosti, ať už na sociálních sítích či v médiích. 

Pohled do budoucna 

A tuto oblast chceme ještě prohloubit. „V blízké budoucnosti chystáme další novinku, budujeme Centrum kybernetické bezpečnosti, kde se budou odborníci, ale i zástupci veřejnosti, vzdělávat v těchto otázkách. Centrum nabídne i další funkce určené pro naše zákazníky,” informuje Adam Koudela.  

V plánu je také intenzivnější expanze do zahraničí. V současnosti již pomáháme zákazníkům na Slovensku a máme založeno zastoupení v USA. 

Důležité však je také nadále se soustředit na zachování špičkové úrovně všech v současnosti poskytovaných služeb. Rychlost reakcí, vysoká odbornost našich specialistů a přístup orientovaný na zákazníka zůstává tím, na čem si zakládáme. TOP