XEVOS přináší do českého komerčního sektoru Surface

TISKOVÁ ZPRÁVA

Ostrava, 3.3.2019 – XEVOS jako jedna z devíti autorizovaných firem přináší v roce 2020 do českého komerčního sektoru nový Surface for Business. Přenosná zařízení z dílny Microsoft s operačním systémem Windows 10 Professional jsou míněna hlavně pro profesionály.

Microsoft Surface je rodina osobních zařízení s dotykovým displejem postavených na platformě Windows. Všechna Surface zařízení disponují rychlými SSD disky pro bleskurychlý přístup k  datům, dotykovým displejem s vysokým kontrastem a rozlišením a baterií, která vydrží 10, u některých Surface zařízení až 17 hodin. Třešničkou na dortu je bez heslové přihlašování obličejem Windows Hello. Na vybraných zařízeních nabízí Microsoft pro firemní zákazníky prodlouženou záruku.

 „Moderní, tenká a lehká zařízení Surface, slibují spoustu vylepšení, hlavně pro firemní klienty,“ říká Adam Koudela, CEO a technický ředitel společnosti XEVOS.

Společnost XEVOS, působící na trhu od roku 2008, poskytuje celou škálu IT řešení koncovým uživatelům i firemním klientům. V tomto roce získala jako jedna z mála důvěru výrobce Microsoft dodávat nové Surface firemním zákazníkům.

„Moderní pracoviště se mění. To v XEVOSu vnímáme, a proto jsme rádi, že českým firmám můžeme nabídnout zařízení Surface, který je spolu s Microsoft 365 ideálním zařízením pro tzv. Modern Workplace,“ doplňuje Adam Koudela.  

Další informace: 

Tereza Lišková, XEVOS Marketing
Email: marketing@xevos.eu

O společnosti XEVOS:

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT – od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Zákazníky společnosti XEVOS jsou malé společnosti i nadnárodní korporace, kterým je zajišťovaná mimo jiné profesionální podpora jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Více o zařízeních Surface ve článku na našem blogu.

More press releases
Stay in touch with us
Subscribe to news


TOP