XEVOS patří mezi nejlepší obchodní partnery HP

XEVOS získal ocenění za prodej výrobků HP

Společnost HP vyhlásila nejlepší partnery za rok 2020. XEVOS se umístil na 3. pozici v kategorii Reseller HP s největším meziročním nárůstem HW.  

Zatímco loni jsme si na vyhlašování nejlepších obchodních partnerů společnosti HP zajeli do slavnostního prostředí Národního muzea, letos se z pochopitelných důvodů galavečer nekonal. Ke zveřejnění úspěšných partnerů tedy renomovaný výrobce IT vybavení přistoupil jen formou tiskové zprávy.   

V rámci ročního zhodnocení byli vyhlášeni nejúspěšnější obchodní partneři v 10 různých kategoriích. Máme velkou radost, že mezi nimi figuruje i XEVOS, a to na 3. místě mezi resellery s největším meziročním nárůstem prodeje HW„Považujeme to za zúročení našeho přístupu k zákazníkům, který se řídí zásadami, jako je férovost, péče a ochota najít řešení pro každého klienta,“ uvedl Adam Koudela, CEO a CTO naší společnosti.   

Ve skupině oceněných figuruje XEVOS již podruhé. Vnímáme to jako výsledek stále vzrůstající úrovně našich služebdíky níž nám zákazníci zůstávají věrni a doporučují nás dál. 

Dík za toto ocenění tak patří právě našim zákazníkům, kteří nám v nelehkém roce plném ekonomických překážek věnovali svou důvěru. A stejně tak i společnosti HP, s níž nás pojí dlouhá a úspěšná spolupráce.   

V případě zájmu o konzultaci či využití produktů HP ve vaší firmě kontaktujte naše obchodní oddělení. A pokud máte zájem o nové vybavení pro sebe, navštivte náš e-shop.  TOP