Microsoft Showcase & Brunch 2023, dopoledne s XEVOSem pro zájemce o technologie Microsoftu

Microsoft Showcasae & Brunch

Ve středu 29. března 2023 uspořádal XEVOS příjemnou akci pro každého, kdo se zajímá o nejnovější produkty Microsoftu a o to, jak pomáhají k produktivnější a pohodlnější práci.

Jako Microsoft Gold Partner máme v této oblasti expertní znalosti, o něž jsme se chtěli podělit s veřejností. Na programu dopoledne proto byly tři přednášky profesionálů XEVOSu.

K řečnickému pultu se postavili Vojtěch Divinec, který jako obchodní manažer doporučil vhodná řešení již mnoha spokojeným firemním zákazníkům, a Pavel Mikuš, který při své práci IT specialisty denně pracuje s nastavením a zabezpečením produktů Microsoft.

Podrobně jsme představili zařízení Microsoft Surface, především Surface Laptop 5 a Surface Pro 9. K vidění ale byly i další modely, takže na své si přišel opravdu každý.

Dále jsme sdíleli tipy na efektivnější využívání kancelářského ekosystému Microsoft 365 a poradili, jak si vybrat nejvhodnější balíček. A nakonec jsme představili i očekávanou novinku v podobě zapojení umělé inteligence.

Atmosféru doplnila pestrá nabídka občerstvení a útulné prostředí Impact Hubu Ostrava. Účast byla hojná, ohlasy pozitivní a celá akce nadmíru vydařená. Těšíme se již nyní na příští podobnou akci.

Na informace o produktech, službách a technologiích Microsoft ale nemusíte čekat, ozvěte se našim specialistům, rádi se vám budeme individuálně věnovat.

More news
Stay in touch with us
Subscribe to news
Stay in touch with us
Subscribe to news


TOP