Kontakty / Contacts

Vývoj SW

Vývoj softwaru má u nás tradici již od roku 2008 a dnes jej považujeme za součást komplexního řešení pro zákazníky všech segmentů i velikostí.

Vyvíjíme webové, mobilní, embeeded aplikace podle potřeb a přání zákazníka. Disponujeme také vlastními designery, díky čemuž jsme při vývoji webových stránek či aplikací schopni splnit vaše požadavky do puntíku. Specializujeme se na produkční webové aplikace, které jsou dodávány na míru tak, aby přinesly do vašeho podnikání co největší efektivnost.

Naše řešení umíme propojit s již existujícími systémy přes standardní i na míru vytvořená rozhraní. Máme zkušenosti s dodávkami do mnoha odvětví jako např. polygrafie, strojírenství nebo finanční služby. Podle potřeby kombinujeme vlastní řešení s již existujícími aplikacemi. Vyvíjíme především na platformě Microsoft .NET. (ASP.NET, WinForms, Asp.Net Core), Python a React.JS.

Jsme schopni sbírat data (např. o výrobě) pomocí mobilních aplikací nebo embeeded terminálů. Poté je centrálně zpracováváme a umíme je zobrazit v mobilních aplikacích nebo infopanelech.

Webové projekty

Zabýváme se vývojem webových a mobilních aplikací podle potřeb každého zákazníka. Dodáváme řešení od počáteční konzultace, přes návrh aplikace, grafické práce, kódování až po napojení na další systémy. Nabízíme navazující servis vlastních produktů, ale také nemáme problém převzít do správy i již existující projekty.

Informační systémy

Vývoj informačních systémů na míru podle potřeb zákazníka. Zásadně přizpůsobujeme informační systém procesům zákazníka, nikoli procesy systému. Víme, že nepracujeme ve vakuu, proto vždy počítáme s napojením na další systémy a také s tím, že poskytneme API pro další využití. Systémy pro výrobní společnosti umíme vhodně doplnit čtečkami RFID tagů nebo čárových kódů, případně vlastními terminály nebo infopanely pro zobrazení a sběr přímo z výroby. Máme zkušenosti s využitím umělé inteligence při plánovaní a optimalizaci způsobem, který člověku spíše napovídá, než aby ho řídil.

Firemní identita

Nabízíme napojení vlastních řešení na informační systémy třetích stran. Pružně reagujeme na potřeby zákazníka a umíme se přizpůsobit i exotickým API, případně se připojit přímo do datových souborů nebo SQL datových zdrojů.

Máme zkušenosti s integrací do:

– Pohoda, QI, Abra, Soft-4-Sale, K.A.P.

Máme zkušenosti s napojením API:

– Ares, Sreality, Google Maps, ComGate, GoPay

Napojení a integraci API a informačních systémů

Infopanely

Představují řešení pro zobrazování dat z informačních systémů na obrazovkách především ve výrobě.

Hlavní přednosti:

  • Plně upravitelný vzhled
  • Zákaznicky definovatelná data
  • Automatická zákaznicky nastavitelná rotace
  • HTML výstup

Terminály

Řešení pro vzdálenou práci jak v kanceláři tak ve výrobě. Možnost provozovat jako Windows nebo webový terminál. Vzdálená administrace a dohled pro rozsáhlejší nasazení.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.    NAHORU