Hero Starlink Latence
Starlink

Starlink

Dopřejte si moderní a rychlé připojení k internetu kdekoliv a kdykoliv

Potřebuje být váš byznys on-line v režimu 24/7? Moderní technologie Starlink Internet zajistí rychlost, dobrou propustnost sítě a nízkou latenci i v odlehlých lokalitách a za jakéhokoliv počasí. Buďte nezávislí na pozemním internetu a vždy v centru dění.

Jak to funguje

 • Systém Starlink Internet je založený na množství družic na nízké oběžné dráze Země, ve výšce přibližně 550 km. Je to mnohem menší vzdálenost, než bylo dosud běžné, proto je připojení pomocí Starlinku oproti běžnému satelitnímu internetu nesrovnatelně rychlejší a plynulejší.
 • Družice disponují nejmodernějšími technologiemi pro automatickou navigaci, prevenci kolizí a vzájemné propojení. Výsledkem je spolehlivost a nezávislost na pozemních stanicích.
 • Uživatel na Zemi si s pomocí aplikace nainstaluje satelit, ten se během několika minut samostatně nasměruje a spojí s nejbližší družicí. Každá družice přijímá a odesílá data z/do datového centra, které zajistí stabilní a bezproblémové propojení každého uživatele se světem pomocí internetu.

Jaký je postup

 1. Objednáte si u nás Starlink.
 2. Zajistíme hardware.
 3. Na střechu či jiné vhodné místo vám namontujeme satelit a dohlédneme, že se automaticky spojí s nejbližší družicí Starlink. Zapojíme a zprovozníme WiFi router.
 4. Můžete využívat internet.

Starlink Internet je teď v ČR dostupný ve verzích
pro domácnosti a pro firmy

Starlink pro domácnosti

Neomezená data

Žádné smlouvy

Odolnost vůči počasí

Starlink Business

Rychlost stahování 40-220 Mb/s

Rychlost nahrávání 8-25 Mb/s

Latence 20-60 ms

Jak používat Starlink

 • Jedinou podmínkou je, že satelit musí mít neomezený výhled na oblohu.
 • Pro vyhledání ideálního umístění slouží mobilní aplikace. Tato aplikace umožňuje také ovládání a sledování kvality připojení.
 • Z jediného účtu můžete řídit neomezené množství sad.
 • Žádné smlouvy, datové limity ani exkluzivní uvázání se k jedinému dodavateli.
 • Jednoduše objednáte, nainstalujete a používáte. Jako primární nebo záložní zdroj internetu.

Kontaktní formulář  NAHORU