XEVOS rozšiřuje nabídku služeb o novou aplikaci Copilot pro Microsoft 365  

Copilot pro Microsoft 365

TISKOVÁ ZPRÁVA 

Ostrava, 19. 3. 2024 – Nástroj umělé inteligence Copilot pro Microsoft 365 je nyní k dispozici pro všechny firmy, bez ohledu na velikost. XEVOS již aplikaci zařadil do nabídky pro své současné i nové zákazníky. 

Společnost XEVOS Solutions, která je Microsoft Gold Partnerem, nabízí aplikaci Copilot v rámci služby licencování Microsoft 365 pro stávající i nové zákazníky. Službu lze pořídit za roční předplatné.  

Copilot pro Microsoft 365 je od února 2024 dostupný pro komerční zákazníky s těmito plány předplatného: Microsoft 365 E3/E5, Office 365 E3/E5, Microsoft 365 Business Standard, Microsoft 365 Business Premium. Objednávka není vázána ani na velikost organizace, ani na počet objednaných licencí. Z důvodu lepšího využití však doporučujeme pořídit Copilot pro celý tým.  

Rozvoj umělé inteligence v prostředí Microsoftu sledují specialisté XEVOSu od počátku, pomohou proto zákazníkům využít možnosti AI asistenta skutečně naplno. Kromě zpřístupnění samotného nástroje může být součástí služeb také poradenství, servis či zaškolení uživatelů. 

Co je Copilot pro Microsoft 365 

AI asistent Copilot je významným projektem Microsoftu. Zjednodušuje a zefektivňuje práci na mnoha úrovních. Dílčí funkce Copilot jsou součástí prohlížeče Edge či sady kancelářských nástrojů Microsoft 365.  

Nově výrobce nabízí také samostatnou aplikaci Copilot pro Microsoft 365, která umožňuje využívat funkce umělé inteligence z jednotného, přehledného, intuitivního prostředí. Aplikace je zatím volitelným doplňkem, který je nutno samostatně dokoupit v rámci aktuálního plánu předplatného. 

O společnosti XEVOS:   

XEVOS je ostravská společnost, která poskytuje komplexní IT řešení pro malé a střední firmy, nadnárodní korporace i veřejnou správu. Zaměřuje se na kybernetickou bezpečnost a cloudová řešení. V letech 2020 a 2021 ji Deloitte zařadil do žebříčku 50 nejrychleji rostoucích technologických firem v Evropě.   

Další informace pro média:  

Eva Kapounková | PR XEVOS 

E-mail: eva.kapounkova@xevos.eu     NAHORU