XEVOS nabízí službu nekonečného inkoustu HP Instant Ink

HP Instant Ink

Zajistěte si nekonečný přísun inkoustu do tiskárny se službou HP Instant Ink, kterou vám nabízíme jako novinku. 

Podstatou služby Instant Ink je, že automaticky dostáváte náplň do tiskárny v okamžiku, kdy vám dochází. Nikdy se tak neocitnete na suchu, ale ani neřešíte nákupy kazet do zásoby a jejich skladování. 

Služba nabízí několik programů měsíčního předplatného podle toho, jak moc tisknete. Nejmenší plán umožňuje vytisknout 15 stránek měsíčně, největší 700 stránek. Řešení je proto vhodné pro jednotlivce i pro firmy. Je navíc naprosto flexibilní, zvolený plán totiž můžete kdykoliv změnit bez jakýchkoliv poplatků. Když náhodou nevytisknete všechny stránky, převedou se vám do dalšího měsíce. A pokud jednorázově tisknete víc, stránky si jednoduše dokoupíte. 

Co je obsahem předplatného 

Předplatné obsahuje určené množství vytisknutých stránek, podle plánu, který jste si zvolili. Počítají se stránky, bez ohledu na to, kolik inkoustu na ně využijete. Je tedy úplně jedno, jestli tisknete obyčejný černobílý text nebo barevné fotografie. Součástí služby je doručení nových kazet a odvoz a recyklace prázdných kazet. 

Jak funguje automatické doplňování náplně 

Musíte mít kompatibilní tiskárnu HP Instant Ink, která je připojena k internetu, a musíte být registrovaní k této službě. Tiskárna potom sama posílá hlášení, že dochází inkoust, na základě tohoto hlášení okamžitě obdržíte plnou originální HP kazetu až do vašich rukou a odevzdáte prázdné kazety.  

Šetříte přírodu i peněženku 

Tím, že neobjednáváte zbytečné kazety, předcházíte plýtvání. Součástí je recyklace prázdných kazet, čímž pomáháte chránit životní prostředí. A chráníte také svoji peněženku. Podle studie, kterou si v HP nechali vypracovat, ušetříte za tisk, skladování materiálu a zpracování odpadu až 70 % nákladů oproti běžnému individuálnímu nákupu náplní do tiskárny. 

Jak službu získat 

Chcete-li přejít na službu HP Instant Ink a máte již kompatibilní HP tiskárnu, zaregistrujte se přes XEVOS Store. Pokud ji ještě nemáte, zakupte si ji tamtéž. Potřebujete individuální tiskové řešení do vaší firmy? Kontaktujte naše obchodní oddělení. 

 NAHORU