XEVOS má novou kariérní stránku

Coby rostoucí firma XEVOS průběžně hledá nové kolegy na IT i administrativní pozice. Pro lepší přehled zájemců o práci v naší společnosti jsme proto spustili samostatnou kariérní sekci na webu. 

Nové zakázky, noví klienti, mnoho nových výzev. S přibývajícím množstvím práce ale potřebujeme také rozšiřovat náš tým. Inzerovat jednotlivé volné pozice na různých pracovních portálech nebo na Facebooku už v této situaci přestalo stačit. Proto jsme v únoru 2021 spustili novou kariérní stránku. 

Adresa, kde zájemci o práci XEVOSu naleznou vše, co je zajímá, zní jobs.xevos.eu, snadno se tam dostanete také z našeho firemního webu. 

Vše, co chcete vědět o práci v XEVOSu 

Na kariérní stránku jsme soustředili veškeré informace, které hledají uchazeči o práci nebo praxi. Tedy profil firmy, aby bylo jasné, kdo jsme a co děláme, fotografie, aby bylo vidět, jak to u nás vypadá, a pochopitelně výpis aktuálních volných míst. Abychom zájemcům kontakt ještě více usnadnili, přidali jsme ke každé pozici formulář, jehož prostřednictvím nás mohou rovnou oslovit. 

Můžete ale napsat, i když pozice, jakou byste rádi zastávali, není momentálně otevřená.  

Do budoucna plánujeme další obsah, abychom odhalili ještě více z naší firemní kultury a způsobu práce v XEVOSu. Máte zájem pracovat u nás? Projděte si náš kariérní web a přijdete se do našeho týmu! NAHORU