Úspěchy roku 2019

Společnost XEVOS poskytuje komplexní IT řešení – od systémové integrace, servisu a podpory, přes cloudová, serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky HW a SW vybavení.

Našim cílem je pomáhat organizacím i jednotlivcům zvyšovat efektivitu a chránit jejich činnosti a podnikání.

Než se naplno pustíme do aktivit nového roku, tady je malé ohlédnutí za tím uplynulým u nás v XEVOSu:

Certifikace, partnerství a ocenění v roce 2019

  • V roce 2019 jsme se stali největším CSP partnerem společnosti Microsoft. Zároveň jsme získali jako jedna z devíti firem autorizaci prodávat zařízení Surface do českého komerčního sektoru.

Zajímavé projekty

  • Lidice21 je celorepubliková soutěž s mezinárodním dosahem jejímž cílem je přispět k uchování památky občanů obce vyhlazené během druhé světové války. XEVOS tomuto smysluplnému projektu pomáhal s webovými aplikacemi a aktualizací vědomostních soutěží.
  • Canteen je ostravská firma na rozvoz kvalitního jídla. Díky spolupráci s XEVOSem má od loňského roku novinku – aplikaci na plánování tras. Řidičům rozvážejícím obědy práci usnadňuje ticketovací systém, který přiřazuje objednávky v reálném čase. Canteen má dále díky XEVOSu k dispozici například přehledy a statistiky o nejoblíbenějších jídlech.
  • Pokračujeme ve vývoji  Clouderu! Produkt, který vznikl pod taktovkou společnosti XEVOS je jejím zatím největším výzkumně-vývojovým projektem využívající nejmodernější technologie jako umělou inteligenci nebo decentralizovanou orchestraci výpočetního výkonu. Ještě ho čeká dlouhá cesta, už teď ale sbírá úspěchy v České republice i v zahraničí.

Rok 2019 v číslech

Děkujeme všem našim obchodním partnerům za spolupráci v uplynulém roce a těšíme se na další společné pracovní úspěchy v roce následujícím.NAHORU