Skvělé rozšíření konektivity s vychytávkou od HP!

Na konferenci HP ECO, která proběhla koncem června tohoto roku, představila společnost HP několik skvělých novinek. Představena byla celá řada notebooků, stolních PC, monitorů, ale i několik exkluzivit jako je např. virtuální realita a vyměnitelný PC modul, který vám zde představíme.

Tento speciální modul v HP nazvali Flex IO. Představuje velmi šikovnou a snadno vyměnitelnou součástku, která pasuje do většiny nových HP stolních počítačů.

    

Chybí vám v PC například USB-C port? Flex IO je řešení!

Pomocí této chytré součástky lze měnit jednotlivé porty za ty, které právě potřebujete. Dostupné budou porty jako již zmíněné USB-C, LAN, DisplayPort, HDMI či VGA. Tento konektor funguje po připojení na port, který se nachází přímo na základní desce vybraných HP počítačů.

Díky této skvělé vychytávce bude rozšíření konektivity počítačů daleko snadnější a pohodlnější.

 

 

Modul Flex IO je kompatibilní s modely: HP ProDesk 400 G5 Small Form Factor PC; HP ProDesk 400 G5 Microtower PC; HP ProDesk 400 G4 Desktop Mini PC; HP ProDesk 600 G4 Microtower PC; HP ProDesk 600 G4 Small Form Factor PC; HP ProDesk 600 G4 Desktop Mini PC; HP EliteDesk 800 35W G4 Desktop Mini PC; HP EliteDesk 800 65W G4 Desktop Mini PC; HP EliteDesk 800 95W G4 Desktop Mini PC; HP Collaboration PC G4.

O dostupnosti této vychytávky se informujte u našich obchodníků. Již brzy zakoupíte na: www.xevos.storeNAHORU