Microsoft Showcase & Brunch 2023, dopoledne s XEVOSem pro zájemce o technologie Microsoftu

Microsoft Showcasae & Brunch

Ve středu 29. března 2023 uspořádal XEVOS příjemnou akci pro každého, kdo se zajímá o nejnovější produkty Microsoftu a o to, jak pomáhají k produktivnější a pohodlnější práci.

Jako Microsoft Gold Partner máme v této oblasti expertní znalosti, o něž jsme se chtěli podělit s veřejností. Na programu dopoledne proto byly tři přednášky profesionálů XEVOSu.

K řečnickému pultu se postavili Vojtěch Divinec, který jako obchodní manažer doporučil vhodná řešení již mnoha spokojeným firemním zákazníkům, a Pavel Mikuš, který při své práci IT specialisty denně pracuje s nastavením a zabezpečením produktů Microsoft.

Podrobně jsme představili zařízení Microsoft Surface, především Surface Laptop 5 a Surface Pro 9. K vidění ale byly i další modely, takže na své si přišel opravdu každý.

Dále jsme sdíleli tipy na efektivnější využívání kancelářského ekosystému Microsoft 365 a poradili, jak si vybrat nejvhodnější balíček. A nakonec jsme představili i očekávanou novinku v podobě zapojení umělé inteligence.

Atmosféru doplnila pestrá nabídka občerstvení a útulné prostředí Impact Hubu Ostrava. Účast byla hojná, ohlasy pozitivní a celá akce nadmíru vydařená. Těšíme se již nyní na příští podobnou akci.

Na informace o produktech, službách a technologiích Microsoft ale nemusíte čekat, ozvěte se našim specialistům, rádi se vám budeme individuálně věnovat.

Další aktuality
Zůstaňte s námi v kontaktu
Přihlaste se k odběru aktualit
Zůstaňte s námi v kontaktu
Přihlaste se k odběru aktualit


NAHORU