Microsoft surface

Windows 11

Poznejte Windows 11

  • Intuitivní procházení
  • Snadná organizace
  • Skvělý výkon

Snadnější použití

Univerzální hledání

Na hlavním panelu vyberte možnost Hledat a jednoduše začněte psát, co chcete najít. Získáte personalizované výsledky z vašich souborů, fotografií, kontaktů, e-mailů a dokonce i z webu.

Možnosti přizpůsobení

Navigujte pomocí rozpoznávání hlasu1, sledujte, co se říká, pomocí živých titulků nebo si nechte text na obrazovce nahlas přečíst vypravěčem přirozeným lidským hlasem. Systém Windows 11 usnadňuje používání počítače všem.

Zálohování systému Windows

Na svém novém počítači se budete okamžitě cítit jako doma. Pomocí nástroje Zálohování systému Windows si můžete vše nastavit podle svých představ a snadno přenést některá oblíbená nastavení, soubory a aplikace ze starého počítače.

Jednodušší být produktivní

Jednodušší být produktivní

Uspořádejte si v mžiku vše, co máte na obrazovce, abyste mohli vyzdvihnout své nejlepší nápady. Jednoduše přetažením okna na okraj obrazovky aktivujte pomocníka pro zachycení, který okno „přichytí“ k přehledné uspořádané mřížce.

Skupiny plochy

Udržujte svůj digitální život organizovaný pomocí skupin pracovních ploch pro všechny různé způsoby práce a zábavy. Vlastní pozadí a štítky vám pomohou vytvořit vyhrazený prostor na ploše pro každou oblast vašeho života.

Synchronizujte svůj počítač s telefonem

Microsoft Phone Link je nově dostupný pro zařízení iPhone® a Android™. Sledujte oznámení, čtěte zprávy a volejte z vašeho počítače. Méně přecházení mezi počítačem a telefonem vám zajistí lepší soustředění.

Windows 11 Pro

Windows 11 jsme navrhli pro svět hybridní práce a pomůže vám pracovat jednodušeji a bez problémů odkudkoli. Kupte si a stáhněte Windows 11 for Professionals a využijte:

  • Jednoduché a výkonné uživatelské prostředí pomáhá zvýšit produktivitu a soustředit se.
  • Nové funkce vám umožní využít dostupné místo na ploše na maximum.
  • Kompatibilita aplikací a cloudová správa usnadňují přijetí.
  • Operační systém připravený na nulovou důvěru (Zero Trust) pomáhá chránit data a přístup bez ohledu na to, kam vás práce zavede.
Objednat
Windows 11 Home

Windows 11 je systém pro všechny. Díky novému chování a nástrojům, které usnadňují efektivitu, nabízí vše, co potřebujete do budoucna.

  • Méně chaosu, větší klid. Aktualizovaný design Windows 11 vám umožňuje dělat to, co chcete.
  • Využijte prostor na obrazovce na maximum díky rozložením přichycení, plochám a snadnému opětovnému ukotvení.
  • Widgety vám jednoduše poskytnou aktuální obsah, který máte rádi, a novinky, které vás zajímají.
Objednat


NAHORU