VoIP

VOICE OVER IP ÚSTŘEDNA

VOLÁNÍ PŘES INTERNET

Voice over Internet Protocol (VoIP) je moderní komunikační služba, s níž získáte plnohodnotné telefonní spojení za zlomek běžné ceny, s dostupností odkudkoliv a s dalšími užitečnými funkcemi.

Poskytujte 100% zákaznický servis
s minimálními náklady.

Úspora
financí

Pevná linka
vždy po ruce

Efektivní
zákaznický
servis

Snadné
používání

Automatizace
a strojové učení

Služba VoIP ústředny pro střední
a větší firmy zahrnuje

 • Integrace s Microsoft Teams

  Buďte vždy v kontaktu se svými kolegy, bez ohledu na to, jestli jsou v kanceláři nebo na home office. V rámci služby máte k dispozici čísla firemních pevných linek i na dálku.

 • Doprovodné funkce a automatizace

  Součástí jsou tradiční funkce jako přepojování hovorů i dnes už nezbytná automatizace. Po ukončení hovoru může následovat automatické vyhodnocení, ale také další aktivita dle zadání – například oslovení zákazníka e-mailem pro poskytnutí zpětné vazby.

 • Hosting ústředny

  Veškeré nezbytné kroky pro provoz zařídíme my prostřednictvím našich serverů. Můžete využívat vaše existující telefonní čísla, nebo vám zřídíme nová. V případě zájmu zajistíme také hardware (VoIP telefony). Vy pouze počkáte, až vás naši odborníci připojí, a voláte. Bez starostí.

 • Volání z aplikací

  Můžete zavolat přímo z poštovního klienta, jako je Microsoft Outlook, či dalších podobných aplikací. Pouhým kliknutím na telefonní číslo, pro hladší work flow a rychlejší práci.

 • Hlasový robot

  Se zapojením umělé inteligence pro vás připravíme automatizovanou hlasovou navigaci telefonním hovorem, aby vaše komunikace byla skutečně efektivní a uživatelsky přívětivá.

 • Integrace s monitorovacím systémem

  Hladký chod a efektivitu systému v režimu 24/7/365 hlídáme pomocí softwaru pro monitoring sítě a aplikací, který dokáže vyhledat konkrétní chyby, okamžitě na ně upozornit, a tak zajistit rychlou nápravu.

Jste menší firma a nepotřebujete
vlastní ústřednu, ale rádi byste
využívali služeb VoIP?

Máme také možnost virtuální VoIP ústředny, kdy poskytujeme pouze hosting
s přesměrováním na Microsoft Teams na dálku.

1.
Schůzka
a konzultace
2.
Tvorba schématu
3.
Realizace
a nasazení
Nezávazná poptávka

  Potřebuji jednorázový zásah  NAHORU