Kontakty / Contacts

Outsourcing IT

Spoustu věcí si můžete udělat sami, ale když překročíte určitou hranici stává se tento způsob poměrně neefektivní. V IT oblasti to platí dvojnásob – outsourcing neboli přenesení odpovědnosti za dílčí činnost na externího poskytovatele vám ušetří nemalé peníze.

Bez zbytečně vysokých nákladů na provoz vlastního IT oddělení se tak budete moci věnovat naplno svému podnikání. O kompletní IT podporu se postaráme my.

V rámci Outsourcingu IT zajišťujeme nadstandardní lokální i vzdálenou správu a dohled nad firemních infrastrukturou, pronájem kompletního IT řešení od serverů až po koncové stanice a software.

Proč zvolit outsourcing právě u nás?

 

  • Úspora finančních prostředků – externího IT odborníka využijete jen tak často, jak je potřeba
  • Profesionální přístup – garantujeme profesionální přístup díky vyškoleným specialistům
  • Individuální rozsah – vychází z konkrétních potřeb klienta
  • Komplexní servis

Pro zákazníky, kteří využívají vlastní informační technologie máme ucelenou nabídku kvalifikovaného servisního střediska, včetně kompletního technického a odborného zázemí.

Tyto naše služby lze využívat také formou outsourcingu, který šetří vaše finance. Outsourcing je především o zajištění kontinuity vývoje IT infrastruktury a přináší výhody ekonomické, konkurenční, organizační i personální. Nabízíme tak v rámci outsourcingu několik programů, jejichž rozsah bude individuálně přizpůsoben požadavku, tipu, obsahu služeb a časovému období provozování.

Máte dotaz? Kontaktujte nás.    NAHORU