Kontakty / Contacts

Online média & grafický design

Komunikační strategie

Navrhujeme, konzultujeme a spravujeme komunikaci prostřednictvím médií jak firmám, tak i zajímavým událostem a značkám. Umíme navrhnout on-line strategii, optimalizovat stávající, vytvořit atraktivní a maximálně funkční řešení.

Dokážeme graficky zpracovat nejen komunikační nástroje tak, aby byly zároveň funkční a efektivní, ale také precizně zpracované, odpovídající trendům, snadno čitelné a zapamatovatelné.

Grafický design

Design, který zaujme! První dojem, celková funkčnost a vzhled jsou prvky, na které klademe největší důraz při vytváření nejrůznějších grafických prvků. V dimenzi 2D grafiky jsme schopni vám „nakreslit“ téměř vše co si budete přát.

Firemní identita

Základní stavební kámen aneb firemní identita. Originalita zapamatovatelnost každé firmy jsou pro její úspěch na trhu jedním z nejdůležitějších prvků. V rámci firemní identity navrhujeme smysluplná loga na míru, definujeme firemní slogany a vytváříme doplňující grafické prvky a materiály potřebné právě pro vaše podnikání.

Webdesign & mobilní aplikace

Společně s našimi vývojáři vytváříme komplexní webové stránky, e-shopy a mobilní aplikace od úplného začátku přesně podle vašich přání a požadavků. Na začátku budeme konzultovat drátěný model webu či aplikace, kde si řekneme, jaké funkce váš web/aplikace bude mít, co bude obsahovat a vymyslíme uživatelsky nejpřívětivější řešení. Následuje tvorba designu, kde je hlavním cílem zajistit co nejsnadnější používání webu jeho návštěvníky a vytvořit moderní a líbivý design. Samozřejmostí každého webu je responzivní design, kde dbáme na použitelnost ze všech mobilních zařízení.

 

Propagační materiály

Mezi základní marketingové aktivity patří propagace pomocí nejrůznějších letáků, bannerů či dárkových předmětů. Pokud pořádáte firemní akci či nějaký větší event, zajistíme Vám propagaci jak samotného eventu tak i Vaší firmy od A do Z.

  

Outdoor reklama

Při realizaci outdoor propagace jsme schopni navrhnout atraktivní design, zajistit výrobu a realizaci polepů, billboardů a bannerů nejrůznějších velikostí a tvarů. Společně navrhneme strategii a vybereme pro vás tu nejeefektivnější formu reklamy.NAHORU