Kontakty / Contacts

O nás

Společnost XEVOS Solutions poskytuje komplexní IT řešení – od systémové integrace, servisu a podpory, přes cloudová, serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky HW a SW vybavení.

Timeline

Našim cílem je pomáhat organizacím i jednotlivcům zvyšovat efektivitu a chránit jejich činnosti a podnikání. V posledních letech se velmi úzce specializujeme na oblast kybernetické bezpečnosti a s tím související ochranou našich zákazníků.

Mezi primární aktivity společnosti patří především IT podpora a servis HW i SW řešení, kde se profilujeme jako nezávislý servisní partner. Tyto služby poskytujeme jak na našich pobočkách tak především on-site přímo u našich zákazníků. V oblasti servisu veškerých PC zařízení, periferií a komponent jsme vytvořili servisní centrum, ve kterém zajišťujeme opravy všech běžně dostupných značek na trhu.

Provádíme záruční i pozáruční opravyNabízíme serverová, cloudová i klientská řešení pro firmy a domácnosti při využití platforem PC i MacOS, tiskových řešení, prezentační techniky, tabletů i chytrých telefonů.

Veškeré implementace a odborné práce realizované společností XEVOS provádějí odborně vyškolení specialisté, kteří úspěšně absolvovali náročné zkoušky, testy a jsou držiteli prestižních certifikátů světových firem. Tyto certifikáty, společně s velkými praktickými zkušenostmi, dokazují naši vysokou odbornost a kvalitu.NAHORU