XEVOS je Microsoft Gold Partner. Řadí se tak mezi 1 % nejlepších dodavatelů Microsoft řešení

Microsoft Gold Partner

TISKOVÁ ZPRÁVA

Ostrava, 18. 11. 2021 – Společnost XEVOS získala certifikaci Microsoft Gold Partner. Na tento nejvyšší stupeň partnerství lze dosáhnout po splnění přísných kritérií na odbornost a úroveň poskytovaných služeb.

XEVOS nově získal úroveň Gold Partner v oblasti Windows and Devices. V kompetencích Cloud Platform a Small and Midmarket Cloud Solutions obhájil označení Silver Partner.

“Označením Gold Microsoft Partner se může pyšnit pouze 1 % Microsoft partnerů na celém světě, je to tedy skutečně elitní společnost. Nedosáhne na něj každý partner, je nutné naplňovat poměrně přísné standardy,” vysvětluje CEO a CTO XEVOSu Adam Koudela.

Certifikát je významným potvrzením expertních znalostí a zkušeností XEVOSu. Pro jeho zisk bylo nutno prokázat špičkovou odbornost týmu, obchodní a technickou sílu a vysokou kvalifikaci v nasazování řešení na platformě Microsoft. Hluboká znalost Microsoft produktů nám následně umožňuje využívat dané nástroje inovativně, s cílem maximalizace profitu pro zákazníka.

Certifikace je známkou top služeb

Certifikace Microsoft Gold Partner přináší partnerské společnosti užší vztahy se zástupci Microsoftu na úrovni obchodní i technické, lepší dostupnost podpory a konzultací či přístup k internímu vzdělávání s možností sledovat nejnovější trendy doslova z první řady. “Pro naše zákazníky to pak znamená, že se mohou vždy spolehnout na rychlé a precizní řešení postavené se znalostí aktuálního vývoje v oboru a navržené na míru potřebám konkrétního klienta,” doplňuje Adam Koudela.

XEVOS poskytuje odborné konzultace, nasazení či migraci na Microsoft řešení v širokém spektru služeb a produktů. Od operačního systému Windows včetně nejnovějšího Windows 11, přes aplikace Microsoft 365 s jejich možnostmi pro řízení podnikání, cloudová a serverová řešení, až po dodávky hardwaru ze série Microsoft Surface.

Firmy si mohou služby našich specialistů vyžádat prostřednictvím obchodního oddělení. Jednotlivým koncovým zákazníkům jsou pak produkty Microsoftu k dispozici na e-shopu XEVOS Store.

Další informace pro média: 

Eva Kapounková, eva.kapounkova@xevos.eu

O společnosti XEVOS:

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT – od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Zákazníky XEVOSu jsou malé společnosti i nadnárodní korporace, kterým je zajišťovaná mimo jiné profesionální podpora jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.

Další tiskové zprávy
Zůstaňte s námi v kontaktu
Přihlaste se k odběru aktualit [mc4wp_form id="260"]


NAHORU