První ročník XEVOS Open. Tenisový turnaj zaměstnanců a zákazníků překonal očekávání

XEVOS Open 2023

Ve čtvrtek 14. září se uskutečnil první ročník XEVOS Open. Amatérští tenisté z řad zaměstnanců XEVOSu a našich zákazníků se utkali ve čtyřhře.

Největším přínosem turnaje byla lidská setkání. Zákazníci, kromě příjemně stráveného dne, získali možnost seznámit se mezi sebou a navázat možná i nové obchodní vztahy, ale také blíže poznat tváře XEVOSu.

Jako transparentní a otevřená firma jsme rádi, když naši zákazníci znají své obchodníky, programátory a IT specialisty. Mohou pak svoje IT svěřit do jejich rukou ještě s větší důvěrou než dosud.

Do turnaje se zapsalo sedm zástupců zákazníků a šest zaměstnanců XEVOSu. Hrálo se systémem každý s každým v sedmi kolech, kdy se na každý zápas střídali nejen protihráči, ale také spoluhráči. Následovalo semifinále a finále, pro které se losovaly již pevné dvojice.

Na třetím místě skončil tým tvořený naším kolegou a jedním ze zákazníků, druhé a první místo obsadily dvojice zákazníků. Vítězové si odnesli medaile, poháry, příslušenství k počítači od HP a na památku kšiltovku XEVOS.

Ačkoliv se jednalo o amatéry, z nichž někteří vzali raketu do ruky po dlouhé době, bylo se na co dívat. Za své sportovní výkony si všichni zaslouží poklonu. Účastníci si užili příjemný den, sportovcům přálo počasí, zázemí OC Ostrava bylo bezchybné a na celodenní akci nechybělo ani výborné pohoštění.

Koncept sportovní události pro zaměstnance a zákazníky se tímto osvědčil, proto už začínáme připravovat další ročník.

Další aktuality
Zůstaňte s námi v kontaktu
Přihlaste se k odběru aktualit
Zůstaňte s námi v kontaktu
Přihlaste se k odběru aktualit


NAHORU