Zdravé obědy a večeře do 15 minut. Když se skloubí kvalitní jídlo a top technologie

TISKOVÁ ZPRÁVA

Ostrava, 18.3.2019 – Ostravská firma Canteen oznámila, že bude své zdravé jídlo rozvážet nejen během doby obědů, nýbrž i večer. V aplikaci jednoduše objednáte a do 15 minut máte jídlo z kvalitních surovin na stole. 

Stále více Čechů využívá ke každodennímu stravování některou z aplikací na rozvoz jídla. V čem je Canteen jiný? Nejen, že rozváží kvalitní a zdravé jídlo, ale díky vylepšeným procesům od společnosti XEVOS zákazníkům garantuje dodání do 15 minut.

XEVOS pro společnost Canteen vyvinul aplikaci a zavedl zcela nový proces pro rychlejší zpracování objednávek. V praxi to vypadá tak, že místo ručního vyřizování objednávek a nastavování trasy do navigace, se vše děje automaticky. Řidič rozvozu tak nejen že optimalizuje svou trasu, ale bezpečně doveze jídlo zákazníkovi včas a teplé.

„Technické řešení XEVOSu nám hodně pomohlo zautomatizovat celý proces a umožnilo dodávat zákazníkům jídlo jednoduše a opravdu rychle,“ říká Jakub Ptáček, zakladatel Canteen.

Díky technickým a procesním vylepšením zvýšil Canteen své dodávky o 30% a může rozvážet svá kvalitní a zdravá jídla – obědy i večeře – ještě více Ostravanům.

Další informace: 

XEVOS Marketing
Email: marketing@xevos.eu

Canteen
Email: info@canteen.cz

O společnosti XEVOS:

XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT – od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Zákazníky společnosti XEVOS jsou malé společnosti i nadnárodní korporace, kterým je zajišťovaná mimo jiné profesionální podpora jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí.NAHORU